Create a Settings shortcut

די קענסט מאכן א שארקאט צו א ספעציפישע סעטינג אין ווינדאויס אויב די גייסט אפט אהין און די ווילסט נישט דארפן טייפען די נאמען פון די סעטינג אין די סטארט באטן.

מאך א רייט קליק און מאך א נייע שארקאט אויף די דעסקטאפ אדער סיי ווי.


אין די באקסעל לייג אריין פון די ליסט (דא אינטען) צו וועלעכע סעטינג ס'זאל זיין.


דריק נעקסט, געב עס א נאמען, אדער רי-נעים שפעטער די שארקאט, און די קענסט ריקען די שארקאט פייל צו אנדערע פלעצער .


דא האסטו א ליסט פון מייקראסאפט די לייגסט אריין די ווערטער פון נאך די *


Accounts Access work or school * ms-settings:workplace Email & app accounts * ms-settings:emailandaccounts Family & other people * ms-settings:otherusers Sign-in options * ms-settings:signinoptions Sync your settings * ms-settings:sync Your info * ms-settings:yourinfo Apps Apps & Features * ms-settings:appsfeatures Apps for websites * ms-settings:appsforwebsites Default apps * ms-settings:defaultapps Apps & features * ms-settings:optionalfeatures Cortana Talk to Cortana * ms-settings:cortana-language More details * ms-settings:cortana-moredetails Notifications * ms-settings:cortana-notifications Developers ms-settings:developers Devices USB * ms-settings:usb Audio and speech * ms-settings:holographic-audio AutoPlay * ms-settings:autoplay Touchpad * ms-settings:devices-touchpad Pen & Windows Ink * ms-settings:pen Printers & scanners * ms-settings:printers Typing * ms-settings:typing Wheel * ms-settings:wheel Default camera * ms-settings:camera Bluetooth * ms-settings:bluetooth Connected Devices * ms-settings:connecteddevices Mouse & touchpad * ms-settings:mousetouchpad Ease of Access Narrator * ms-settings:easeofaccess-narrator Magnifier * ms-settings:easeofaccess-magnifier High contrast * ms-settings:easeofaccess-highcontrast Closed captions * ms-settings:easeofaccess-closedcaptioning Keyboard * ms-settings:easeofaccess-keyboard Mouse * ms-settings:easeofaccess-mouse Other options * ms-settings:easeofaccess-otheroptions Extras Extras * ms-settings:extras Gaming Broadcasting * ms-settings:gaming-broadcasting Game bar * ms-settings:gaming-gamebar Game DVR * ms-settings:gaming-gamedvr Game Mode * ms-settings:gaming-gamemode TruePlay * ms-settings:gaming-trueplay Xbox Networking * ms-settings:gaming-xboxnetworking Home Page Control Panel Home * ms-settings: Network & Internet Ethernet * ms-settings:network-ethernet VPN * ms-settings:network-vpn Dial-up * ms-settings:network-dialup DirectAccess * ms-settings:network-directaccess Wi-Fi Calling * ms-settings:network-wificalling Data usage * ms-settings:datausage Cellular & SIM * ms-settings:network-cellular Mobile hotspot * ms-settings:network-mobilehotspot Proxy * ms-settings:network-proxy Status * ms-settings:network-status Manage known networks * ms-settings:network-wifisettings NFC * ms-settings:nfctransactions Wi-Fi * ms-settings:network-wifi Airplane mode * ms-settings:network-airplanemode Personalization Start * ms-settings:personalization-start Themes * ms-settings:themes Glance * ms-settings:personalization-glance Navigation bar * ms-settings:personalization-navbar Personalization * ms-settings:personalization Background * ms-settings:personalization-background Colors * ms-settings:personalization-colors Sounds * ms-settings:sounds Lock screen * ms-settings:lockscreen Task Bar * ms-settings:taskbar

Privacy App diagnostics * ms-settings:privacy-appdiagnostics Notifications * ms-settings:privacy-notifications Tasks * ms-settings:privacy-tasks General * ms-settings:privacy-general Accessory apps * ms-settings:privacy-accessoryapps Advertising ID * ms-settings:privacy-advertisingid Phone calls * ms-settings:privacy-phonecall Location * ms-settings:privacy-location Camera * ms-settings:privacy-webcam Microphone * ms-settings:privacy-microphone Motion * ms-settings:privacy-motion Speech, inking & typing * ms-settings:privacy-speechtyping Account info * ms-settings:privacy-accountinfo Contacts * ms-settings:privacy-contacts Calendar * ms-settings:privacy-calendar Call history * ms-settings:privacy-callhistory Email * ms-settings:privacy-email Messaging * ms-settings:privacy-messaging Radios * ms-settings:privacy-radios Background Apps * ms-settings:privacy-backgroundapps Other devices * ms-settings:privacy-customdevices Feedback & Diagnostics * ms-settings:privacy-feedback Surface Hub Accounts * ms-settings:surfacehub-accounts Team Conferencing * ms-settings:surfacehub-calling Team device management * ms-settings:surfacehub-devicemanagenent Session cleanup * ms-settings:surfacehub-sessioncleanup Welcome screen * ms-settings:surfacehub-welcome System Shared experiences ms-settings:crossdevice Display ms-settings:display Multitasking ms-settings:multitasking Projecting to this PC ms-settings:project Tablet mode ms-settings:tabletmode Taskbar ms-settings:taskbar Phone ms-settings:phone-defaultapps Display ms-settings:screenrotation Notifications & actions ms-settings:notifications Phone ms-settings:phone Messaging ms-settings:messaging Battery Saver ms-settings:batterysaver Only available on devices that have a battery, such as a tablet Battery use ms-settings:batterysaver-usagedetails Only available on devices that have a battery, such as a tablet Power & sleep ms-settings:powersleep About ms-settings:about Storage ms-settings:storagesense Storage Sense ms-settings:storagepolicies Default Save Locations ms-settings:savelocations Encryption ms-settings:deviceencryption Offline Maps ms-settings:maps Time and language Date & time * ms-settings:dateandtime Region & language * ms-settings:regionlanguage Speech Language * ms-settings:speech Pinyin keyboard * ms-settings:regionlanguage-chsime-pinyin Wubi input mode * ms-settings:regionlanguage-chsime-wubi Update & security Windows Hello setup * ms-settings:signinoptions-launchfaceenrollment* ms-settings:signinoptions-launchfingerprintenrollment Backup * ms-settings:backup Find My Device * ms-settings:findmydevice Windows Insider Program * ms-settings:windowsinsider Only present if user is enrolled in WIP Windows Update * ms-settings:windowsupdate Windows Update * ms-settings:windowsupdate-history Windows Update * ms-settings:windowsupdate-options Windows Update * ms-settings:windowsupdate-restartoptions Windows Update ms-settings:windowsupdate-action Activation * ms-settings:activation Recovery * ms-settings:recovery Troubleshoot * ms-settings:troubleshoot Windows Defender * ms-settings:windowsdefender User Accounts Windows Anywhere * ms-settings:windowsanywhere Provisioning * ms-settings:workplace-provisioning Provisioning * ms-settings:provisioning

די קענסט נישט פינעין א שארקרט צו די טעסקבאר אויב די ווילסט שטארק וועסטו דארפן זוכן א קאמענד פון די סעטינג און מאכן א שארקאט פון פאווער שעלל אדער קאמאנד פראמפט און דאס וועסטו יא קענען




347-857-8211

48 Bakertown Rd. Monroe 

Copyright © 2020